PKO IKO oficjalnie dostępne dla BlackBerry

PKO IKO oficjalnie dostępne dla BlackBerry
15 Apr 2013

Właściciele smartfonów BlackBerry z OS 7 i starszymi odmianami OS od dziś mogą skorzystać z możliwości, jakie oferuje im nowa mobilna aplikacja banku PKO BP – IKO.

Obecna odsłona aplikacji obsługuje transakcje w ponad 15 tysiącach punktów, wliczając w to m.in. CoffeeHeaven, Tatuum, Gatta, Atlantic, CCC, Sephora, Decathlon czy Media Expert, 2,7 tysiąca bankomatów PKO BP oraz zakupy internetowe. Lista ta jest jednak stale powiększana, a sklepy wspierające to rozwiązanie mogą być wyszukane bezpośrednio z poziomu telefonu. W niedalekiej przyszłości, dzięki współpracy z Euronet Polska, użytkownicy IKO będą mogli wypłacać gotówkę z pomocą telefonu także w bankomatach tej sieci, liczącej prawie 7 tysięcy stanowisk.

Aplikacja dostępna jest dla użytkowników konta PKO BP. Należy jedynie wybrać w zakładce IKO “Zamawiam aplikację IKO”, która przekieruje nas na właściwą stronę identyfikującą automatycznie nasze urządzenie i udostępniające odpowiednie wydanie programu. Zgodnie z informacjami podanymi przez PKO, IKO dostępne jest na razie wyłącznie ze strony banku. Docelowo IKO powinno jednak znaleźć się w ofercie oficjalnego sklepu internetowego BlackBerry.
Niedługo udostępnione zostanie specjalne wydanie IKO dla smartfonów z systemem operacyjnym BlackBerry 10.