Measy RC11 – uniwersalny pilot z klawiaturą QWERTY

Measy RC11 – uniwersalny pilot z klawiaturą QWERTY
30 Mar 2013

Measy RC11 to trzy urządzenia codziennego użytku – pilot, klawiatura i mysz – połączone w jeden produkt o uniwersalnym i szerokim spektrum

zastosowań. Od dongli do Smart TV, przez wszelkie urządzenia mobilne, po nowoczesne telewizory. Nowość Measy mierzy zaledwie 57 x 200 x 23,5 mm i powinna sprawdzić się w parze zarówno z systemami, z rodziny Windows (7/Vista/XP), jak i z każdym systemem unixowym (Mac OS, Linux). Współpracuje także z Androidem, który jest najbardziej popularną platformą mobilną w Polsce.

rc11_1-300x300

Model RC11 to pełnowymiarowa klawiatura QWERTY, połączona z żyroskopową myszką, działającą w powietrzu. Z odbiornikiem komunikuje się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg roboczy wynosi nawet do kilkunastu metrów. Klawiatura RC11 jest dedykowana przede wszystkim do obsługi coraz bardziej popularnych dongli do Smart TV. Może jednak przełożyć się również na przyjemniejsze korzystanie z nowoczesnych telewizorów i rozbudowanych systemów kina domowego. Measy RC11 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta i jest już dostępna w polskich sklepach, w sugerowanej cenie detalicznej 99 PLN brutto.