Czy inteligentny zegarek z polski podbije świat?

Czy inteligentny zegarek z polski podbije świat?
23 Apr 2013

Giganci z branży nowych technologii ostrzą sobie zęby na zyski, jakie może im przynieść wprowadzenie na rynek nowej generacji zegarków. Do wojny szykuje się Apple, Samsung oraz Microsoft. Ale już niedługo na rynek ma trafić pierwszy polski smartwatch. Czy ma szanse odnieść sukces na miarę gigantów?

smartwatch-zegarek_640x427

Polskie produkty są znane i cenione w Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Słowacji oraz w Rosji, a także w Azji oraz Ameryce Południowej. W ostatnim czasie coraz większe sukcesy odnosimy na rynku mobilnym, IT oraz gier komputerowych.

 

Polska firma Rearden Technology, planuje wprowadzić na rynek pierwszy polski smartwatch – Boddie. Urządzenie ma posiadać trzy funkcje: zdrowia, rozrywki oraz ochrony. Pozwoli słuchać muzyki, będzie pomocny podczas uprawiania sportu, a także decydowania o byciu online czy też offline.

 

Zegarek ma być nowoczesny i charakteryzować się ciekawym wyglądem. Czy polska firma ma szanse odnieść sukces? Tego nie wiemy, ale być może już niedługo będzie głośno o polskiej firmie, która przechytrzyła największych gigantów branży nowych technologii.

 

Źródło: Informacje prasowe, SW, WP.PL